Rajd Prudnik – Pradziad: plakat i regulamin

Na witrynie sklepu PTTK przy ul. Kościuszki w Prudniku wisi już plakat zachęcający do udziału w Rajdzie Prudnik – Pradziad. W sklepie jest również dostępny regulamin imprezy. Można się zapisywać na powrotny autobus z Pradziada. Postaram się informować jak trwają zapisy, aczkolwiek proszę pamiętać, że dotyczą one wyłącznie opłacenia miejsca w busie. Można się stawić na imprezie, na starcie bez zapisywania, ale wówczas powrót trzeba sobie organizować we własnym zakresie.

Tutaj jest PLAKAT  a tutaj REGULAMIN rajdu.

Advertisements

7 responses to this post.

 1. Oto lista osób, które w pierwszym dniu zapisów wpisane zostały na listę na busa na Rajd Prudnik-Pradziad:
  Paweł Kukurowski, Stanisław Stadnicki, Paweł Bochenek, Andrzej Dereń i Roman Gwóźdź.

  Odpowiedz

 2. W piątek do rana lista uczestników nie zmieniła się, aczkolwiek na 99 proc. zapisanie potwierdziły dwie kolejne osoby. No aż na taką elitarność nie liczyłem. Zachęcam do udziału!

  Odpowiedz

 3. Obok deklarujących zapisanie się są i Ci, którzy zapisali się formalnie. Na listę z numerem 6 (na busa) dopisujemy Piotra Lutogniewskiego z Gliwic, uczestnika ubiegłorocznego PMP na 50 km.

  Odpowiedz

 4. Posted by Czarek on 26 Lipiec 2011 at 16:17

  Te dwie osoby z 99% od pół godziny to już dwie osoby na 100%:-) Oficjalne potwierdzenie, zgodnie z regulaminem wysłałem na właściwy adres.

  Odpowiedz

 5. W takim razie numer 7 i 8: Anna Lach i Cezary Olechno z Opola. Ania jest pierwszą i na razie jedyną kobietą na liście rajdu.
  Rajd nabiera charakteru zlotu ogólnośląskiego :): jest historyczna stolica Śląska – Wrocław, jest i silna grupa górnośląska (Opolskie, Śląskie): Prudnik, Racławice Śląskie, Gliwice i Opole.

  Odpowiedz

 6. Do listy dopisali się Grażyna i Marek Żarscy oraz Katarzyna Gwiazdoń, wszyscy z Prudnika. Mamy więc już trzy panie, a wszystkich zapisanych na busa osób jest do tej chwili 11. W piątek o szczegóły rajdu pytała się osoba z Głuchołaz, ale jej uczestnictwo nie jest jeszcze pewne. W busie pozostało do dyspozycji sześć miejsc.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: